Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Ako vyberať zastrihávač

Nielen úprava fúzov je výsadou mužov. Dnes si už veľa mužov upravuje v pohodlí domova aj vlasy a odstraňuje nežiadúce chĺpky z miest, kde sa im nepozdávajú. Či už sa chystáte upravovať si fúzy do strniska, strihať si doma vlasy alebo sa zbavovať chĺpkov z uší, nosa alebo z chrbta, je potrebné si správne vybrať zastrihávač. A s tým Vám my pomôžeme.

Ako vyberať zastrihávač

Ako vyberať zastrihávač

Chcete mať jeden zastrihávač na úpravu fúzov aj vlasov? Alebo hľadáte špeciálny zastrihávač na úpravu chĺpkov? Pretože je ponuka produktov široká, nie je ľahké vybrať si presne ten zastrihávač, ktorý bude vyhovovať priamo Vám. Aké druhy sú a na ktoré oblasti môžete zastrihávače používať?

Pre vlastný štýl vlasov

Na úpravu vlasov vyberajte medzi zastrihávačmi vlasov. Tie sú vybavené britmi, ktoré sú uspôsobené na zastrihávanie aj hustých vlasov. Zvyčajne u nich nájdete tiež viac zastrihávacích hrebeňov, ktoré sú v dĺžkach až do 40 mm. Zastrihávače vlasov sú konštruované tak, aby sa dali používať s káblom, niektoré modely ale môžete používať aj na akumulátor. Ide teda len o to, ktorý spôsob používania Vám bude viac vyhovovať.

Noste strnisko

Strnisko je u mužov čím ďalej obľúbenejšie. Nielen preto, že je podľa žien sexi, ale aj preto, že pokožka nie je po upravení fúzov podráždená. Zásluhu na tom nesú kvalitné zastrihávače fúzov. Ich čepele sa nedotýkajú pokožky a zastrihávajú fúzy na dĺžku približne od 0,5 mm do 20 mm. Ako ostatné zastrihávače aj zastrihávače fúzov môžete používať bez zastrihávacích hrebeňov, tak sa dostanete na najkratšiu dĺžku zastrihnutia. Niektoré modely možno okrem fúzov používať aj na na zastrihávanie vlasov a vy tak môžete mať 2v1.

Čo s ostatnými nechcenými chĺpkami?

Okrem estetických úprav zovňajška ako je práve úprava vlasov a fúzov sa dajú odstraňovať aj chĺpky, ktoré Vás otravujú. Na zbavenie sa chĺpkov z nosa a uší slúžia špeciálne hygienické alebo detailné zastrihávače. Tieto drobné zastrihávače sú zvyčajne batériové a tiež umývateľné, aby ich čistenie bolo ľahšie. Na ostatné chĺpky na mužskom tele (na hrudi alebo chrbte) hľadajte zastrihávače chĺpkov, ktoré sú prispôsobené na použitie na telo aj s tým, že je ich možné používať v sprche.

Riešenie pre vlasy, fúzy aj chĺpky

Pretože sú aj muži, ktorí si doma upravujú vlasy, fúzy a zároveň sa chcú zbaviť nežiaducich chĺpkov v nose alebo na tele, sú k dostaniu tiež strojčeky s rôznymi nadstavcami. Takým strojčekom sa hovorí viacúčelové zastrihávače, pretože s nimi upravíte všetko od vlasov, cez fúzy, chĺpky na hrudi až po malé chĺpky v nose alebo ušiach.

Nebojte sa starať o svoj zovňajšok

Aby mužom starostlivosť o zovňajšok nezabrala toľko času, stačí vybrať správny zastrihávač a úprava vlasov, fúzov alebo ostatných chĺpkov nebude trvať tak dlho. A v prípade zastrihávačov sa nemusíte obávať ani podráždenej pokožky. Ak sa stále nemôžete rozhodnúť, obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: