Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Nefunguje produkt tak ako má? Každá nepríjemnosť nás veľmi mrzí, ale skúsime vám aspoň uľahčiť reklamačný proces.

Pokiaľ k vám zásielka dorazila poškodená následkom prepravy, prosím, postupujte podľa tohto návodu

Všeobecne môžete v zákonnej lehote reklamovať všetky vady výrobku, ktoré vznikli chybou výroby alebo chyby materiálu.

  • Výrobok nefunguje (napríklad elektrický prístroj nejde zapnúť).
  • Niektoré funkcie výrobku nefunguje (napríklad elektrický strojček sa nenabíja).
  • Materiál výrobku sa vplyvom bežného používania nevratne poškodil (napríklad prasklo tlačidlo prístroja). Toto samozrejme nie je možné uplatniť na tovar spotrebného charakteru (náhradná planžeta apod.).
  • Iné farebné prevedenie výrobku – farebnosť výrobkov dodávaných výrobcami bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť. Výnimkou sú produkty, u ktorých je konkrétna farba priamo uvedená v názve výrobku – ak vám omylom dorazilo iné ako vybrané farebné prevedenie, prosíme, tovar nám vráťte a my vám pošleme správnu farbu.
  • Opotrebenie alebo úbytok obsahu produktov spotrebného charakteru (opotrebovaná planžeta strojčeka, dochádzajúca kvapalina v čistiacej kazete...).
  • Vady spôsobené nevhodným používaním, preťažovaním alebo nedostatočnou či nevhodnou údržbou výrobku, a to najmä ak sa tak stalo v rozpore z návodom na použitie.
  • Nevhodne vybraný produkt – ak zistíte, že vám produkt nevyhovuje alebo sa vám nepáči, nepoužívajte ho a využite vrátenie tovaru.

Ak reklamujete produkty nižšie uvedených značiek, využite siete uvedených servisných stredísk. Urýchlite tým celý priebeh reklamačného konania. Produkt môžete do servisného strediska zaslať alebo osobne doniesť.

Reklamovaný produkt inej značkky nám riadne zabalený, so všetkým príslušenstvom, s dokladom o kúpe a s popisom reklamovanej závady môžete doručiť prostredníctvom akéhokoľvek podacieho miesta Packety (predtým Zásielkovňa). Stačí, keď obsluhe podacieho miesta odovzdáte zásielku a oznámite jej unikátny identifikátor nášho obchodu 91651484. Obsluha podacieho miesta zaistí tlač prepravného štítku a odovzdanie zásielky prepravcovi na doručenie na našu adresu. Podacie miesta Zásielkovne nájdete TU.

Vaše balíčky radu prijmeme a reklamáciu vybavíme aj na našej adrese:

KOBOZ SERVICE s.r.o.
Pražská třída 2879/155
370 10 České Budějovice
Česká Republika

Reklamovať môžete až do uplynutia záručnej lehoty (24 mesiacov od kúpy) alebo dátumu trvanlivosti vyznačeného na obale. Po prijatí reklamácie ju najneskôr do 30 dní vybavíme a dáme vám vedieť, ako sme ju vyriešili.

Podmienky reklamácie sa riadia obchodnými podmienkami.


Mohlo by vás tiež zaujímať:

Platba
Sledovanie zásielky
Prečo nakupovať na Holime
Časté otázky