Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Menu

Holime sme založili v roku 2012 a dúfame, že pre vás bude viac než len obchod s holiacimi strojčekmi. Chceme vám ponúknuť miesto, kde sa môžete poradiť, pozrieť sa na recenzie, alebo si prečítať užitočné rady o starostlivosti o vlasy, fúzy, chĺpky i pokožku. Chceme vám vždy odporučiť len veci, ktorým sami veríme.

Kto sme?

Videli ste niekde našu reklamu? Tak to je Alešova práca. Aleš je špecialista na marketing, pretože vie vyberať produkty, které by vás mohli zaujať a ktoré vás nesklamú.

Vďaka Michalovi máme cez 800 produktov neustále skladom a môžeme vám ponúknuť široký sortiment produktov pre starostlivosť o vlasy, fúzy, chĺpky či pokožku.

Vďaka Honzovi je web prehľadný, všetky informácie nájdete tam, kde ich čakáte a všetky tlačidlá sú tam, kde majú byť.

Andrea je špecialistkou na produkty, preto odpovedá na vaše otázky v Poradni a tvorí články a recenzie nášho Magazínu, ktoré vám pomôžu s výberom výrobku priamo pre vás. Okrem toho sa tiež stará o náš Youtube kanál a Facebook.

Honzovou prácou je ukazovať vám skutočné a kvalitné fotky všetkých produktov, aby ste neboli sklamaní podobou tovaru, až vám dorazí domov.

Martina je neúnavným pomocníkom na našej infolinke. Pomôže vám s výberom i so zmenami v objednávke.

Hanka vedie expedíciu všetkých objednávok. Stará sa o každý balíček ako o vlastný, pridáva doňho darčeky a odovzdáva ho dopravcovi.


  Platba
Sledovanie zásielky
Prečo nakupovať na Holime
Najčastejšie otázky