Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Aký je rozdiel medzi IPL epilátory Philips Lumea

  • 23. marca 2023

Epilátory Philips Lumea patria stále k najobľúbenejším. Vybrať si medzi nimi ten, ktorý vám bude naozaj vyhovovať, nemusí byť úplne ľahké. Preto vás výberom prevedieme.

IPL epilátory Philips Lumea
IPL epilátory Philips Lumea

Všetky IPL epilátory používajú rovnaký typ intenzívneho pulzného svetla, takže základ práce epilátora je u všetkých modelov rovnaký. O bezpečnosť epilácie sa vždy postará senzor pokožky. Ako funguje? Epilátor priložíte k miestu pokožky, ktoré sa chystáte epilovať, stlačíte tlačidlo, vďaka ktorému prístroj rozozná odtieň pokožky a podľa toho sám nastaví intenzitu záblesku. Samozrejme si intenzitu môžete vybrať aj ručne – to znamená znížiť alebo zvýšiť podľa potrieb, ale prekračovanie odporúčanej intenzity neodporúčame.

V zásade sa IPL epilátory Philips Lumea delia na dva základné rady. Poznáte ich podľa označenia SC alebo BRI. Základný rad má práve označenie SC. Tieto epilátory majú životnosť žiarovky 250 & nbsp; 000 zábleskov a umožňujú iba prevádzku s pripojeným káblom. Modely BRI disponujú životnosťou žiarovky 450 000 zábleskov a je možné ich používať s pripojeným napájacím káblom alebo na batériu. Ďalší zásadný rozdiel je v nadstavcoch. Modely BRI majú už nástavce tvarované pre každú oblasť. Buď sú prehnuté, alebo vypuklé podľa toho, pre ktorú oblasť sú určené. Vďaka týmto tvarom smeruje maximum intenzívneho pulzného svetla na pokožku a epilácia je tak účinnejšia.

V čom sa potom líšia jednotlivé modely? Je to celkom ľahké. Každý má balenie iné príslušenstvo a iné množstvo nástavcov, prípadne sa líši farebným prevedením. Jednoducho tak pozerajte vždy na produktové fotografie a kontrolujte vypísaný obsah balenia. A podľa čoho sa rozhodovať pri výbere? Určite podľa toho, pre aké oblasti sa chystáte IPL epilátor používať. Vždy je lepšie mať špeciálny nadstavec pre oblasti, ktoré sú citlivejšie, ako je tvár alebo podpazušie. Potrebujete akokoľvek poradiť s rozhodnutím? Obráťte sa na našu poradňu, radi vám pomôžeme.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu