KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Kozmeticko-technické vychytávky pre vašu ženu

  • 5. decembra 2021

Za posledný rok a pol si asi i vaša žena povzdychla nad chýbajúcimi salónmi, kozmetikou alebo kaderníctvom. Prekvapte ju profi náčiním, vďaka ktorému sa o seba postará ľahko doma. Nebojte sa, prevedieme vás kozmetickou mágiou rýchlo a zrozumiteľne.

Vychytávky
Vychytávky

Aby som sa lepšie videla!

Zrkadlo s LED osvetlením je základom každého kozmetického kútika. Najviac sa nám páči to od Beurer s označením BS55. Je stabilné, dostatočne veľké a pritom za peknú cenu. Pokiaľ s vašou pani často cestujete, určite ocení skôr menší variant v podobe Beurer BS49. Nie je nad to môcť si zbaliť zrkadlo s dokonalým nasvietením tváre so sebou na dovolenku.

Pre krajšiu pleť

Trávi vaša partnerka ráno v kúpeľni veľa času? Skúste jej nejaký ušetriť pomocníkom na čistenie pleti. Braun FaceSpa čistiace kefky s epilátorom sú elegantným pomocníkom pre každú ženu, ktorá si zakladá na dokonale čistej a ošetrovanej pleti. A ten s nadstavcom pre vmasírovanie ošetrujúceho krému rozhodne spraví radosť.

Nechcete uraziť pomocníkom s nadstavcom na vytrhávanie chĺpkov z tváre? Chápeme. Preto u nás nájdete i moderné farebné varianty silikónových kefiek na tvár od Ety. Pozor, pokiaľ má vaša žena citlivú alebo problematickú pleť, stavte radšej na iný darček.

Salón na pedikúru v pohodlí domova

Mnoho žien sa veľmi rado stará o svoje chodidlá, pretože v topánkach na podpätku naozaj dostávajú zabrať. Neváhajte vyberať medzi produktami Scholl, ktoré sú jedničkou v starostlivosti o chodidlá. Peelingový strojček pomôže s vyhladením chodidiel, aby boli krásne, a maska na nohy po celom dni uľaví a krásne hydratuje. A chodidlá budú pripravené na masáž od vás :-) 

Istota vrátenia do 100 dní od nákupu

Bojíte sa, že šliapnete vedľa? Nie je dôvod. U nás máte 100 dní na vrátenie nerozbaleného tovaru. Pokiaľ darček hneď na prvý pohľad nezaujme, v kľude ho po Vianociach vrátite.


Hľadáte ďalšiu inšpiráciu?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: