Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Najobľúbenejšia novinka Philips OneBlade

  • 30. októbra 2019

Jeden strojček pre hladké oholenie aj zastrihávanie? To je práve Philips OneBlade. Aj preto si získal veľkú časť mužov. Poradí si krátkymi fúzy, s dlhším strniskom a aj chĺpky na tele. Vyberať môžete z mnohých modelov, ktoré sa od seba líšia len v niekoľkých detailoch. Všetky strojčeky Philips OneBlade totiž používajú rovnaký brit.

Philips OneBlade

Philips OneBlade

Základný model má označenie QP2520. K nemu dostanete brit a tri zastrihávacie hrebene pre dĺžky jeden, tri a päť milimetrov. Strojček ponúka až 45 minút používania, len nabíjanie trvá trochu dlhšie - 8 hodín. Jedná sa o úplne základný strojček, ktorý je ale pre bežné holenie dostačujúci.

O niečo lepším modelom je typ QP2630. Telo strojčeka je skoro rovnaké, ale už máte o niečo lepší batériu. Tá po ôsmich hodinách nabíjania ponúka 60 minút používania. Strojček má v názve slová Face&Body. Preto k nemu dostanete špeciálny zastrihávací hrebeň, ktorý je určený pri použití strojčeka na telo. Hrebeň spôsobí, že sa brit nedotýka priamo pokožky. Strojček tak síce neoholí telo úplne dohladka, ale zároveň sa vďaka tomu vyvarujete podráždeniu pokožky.

Ďalšími následníkami už sú modely, ktoré vyzerajú veľa odlišne. Majú telo s displejom a už disponujú nastaviteľným zastrihávacím hrebeňom. U toho si môžete vybrať z dĺžok od 0,4 do 10 mm. Zvyšuje sa aj komfort používania, pretože strojčeky stačí nabíjať hodinu a môžete ich používať 90 minút. Pre vaše pohodlie je možné tiež používať aj v sprche. Modely QP6520 a QP6620 sa od seba líšia len tým, že typ QP6620 je určený aj pre úpravu chĺpkov na tele a tak disponuje už spomínaným špeciálnym hrebeňom.

Ako posledné je potrebné spomenúť, že brit vydrží približne 4 mesiace, záleží samozrejme na početnosti používania. Philips One Blade sú prvými strojčeky, ktoré umožňujú ako zastrihávanie fúzov, tak ich oholenie. Poradí si dobre aj s týždennými alebo štrnásťdennými fúzmi, ktoré môžete buď len skrátiť, alebo kompletne zhodiť.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: