KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Rád bych zakoupil kvalitní holící strojek, po přečtení pár recenzí to vypadá na Braun CoolTec.

  • 1 odpoveď, 3. februára 2015

„Dobrý den, rád bych zakoupil kvalitní holící strojek, po přečtení pár recenzí to vypadá na Braun CoolTec. Doposavad jsem se holi jen žiletkou (pře lety Philipsem), chtěl bych si strojek nejdříve vyzkoušet, v podstatě nevím, do čeho jdu. Nabízí tuto možnost některá ze značek, nebo prodejců ? Díky ! Michal

Odpoveď odborníka

Strojek řady CoolTec je na trhu relativně nový. Jeho hlavní benefit je chladící lišta, která aktivně ochlazuje pokožku již během holení a velice účinně zabraňuje následnému podráždění.

Samotná konstrukce holicí hlavy strojků CoolTec vychází z modelů řady 3. Má dvě plovoucí planžety a střední zastřihávací lištu. Pokud netrpíte při holení podrážděním, pokročilejší systém holení nabízí modely řady 5 a 7 kde je holicí hlava navíc kyvná a je tedy plně flexibilní, což výrazně přispívá k lepšímu oholení.

Někteří výrobci občas nabízí akce s možností vrácení peněz (což je vlastně forma vyzkoušení), nejprve je však nutné strojek zaplatit. Náš obchod aktuálně žádkou takovou akci nenabízí. Při nákupu na Internetu máte možnost do 14 dnů odstoupit od smlouvy a strojek vrátit, viz. obchodní podmínky konkrétního obchodu.


Ing. Aleš Márovec
odpověděl

Ing. Aleš Márovec

produktový špecialista

redakcia Holime.eu