Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Značka Remington je jedným z popredných výrobcov strojčekov na holenie, zastrihávanie a depiláciu. Vznikla už v roku 1816 a svoj prvý elektrický holiaci strojček na suché holenie predstavila v roku 1937. Výrobky Remington sú nielen funkčné, ale majú tiež pôsobivý dizajn. Výsledky pri používaní holiacich strojčekov, zastrihávačov, epilátorov alebo depilátorov Remington sú takmer profesionálne.

Prečo práve Remington?

V ponuke značky Remington nájdete frézkové aj planžetové holiace strojčeky, ktorých čepeľ má titánovú vrstvu. Nielen, že je čepeľ tým pádom pevnejšia, ale zvyšuje sa tak jej životnosť. Očakávať môžete pohodlné holenie vďaka trom dokonale nezávislým častiam hlavy strojčeka.

Remington vyrába aj skvelé zastrihávače, ktoré sa delia do troch skupín. Pre mužov uprednostňujúci nadčasový dizajn a kvalitné technológie je rad Remington Groom Professional. Ak sa orientujete na nové trendy, Remington Groom Innovation Vás osloví svojimi individuálnymi funkciami a vzhľadom. Remington Groom sú zastrihávače navrhnuté špeciálne pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivé výrobky za prijateľnú cenu.

Technológia profesionálnych salónov, krásny dizajn a výhodná cena sú charakteristické znaky epilátorov a depilátorov Remington. Oválna hlava má ergonomický tvar, vďaka ktorému sa prispôsobí každej krivke Vášho tela. Ak túžite po odstránení chĺpkov takmer natrvalo, tak IPL epilátor Remington môže byť Vašim ideálnym pomocníkom.


Keď nechcete siahnuť vedľa