Funkčnosť, zaujímavý dizajn, precíznosť a vysoká kvalita Nemeckých výrobkov. Značku Rowenta zaregistroval už na začiatku 20. storočia muž menom Robert Weintraud. V začiatkoch sa značka zameriavala výrobou malých domácich spotrebičov. V ich sortimente ale dnes nájdete aj kvalitné výrobky dennej potreby pri starostlivosti o telo.

Prečo práve Rowenta?

Od výrobkov značky Rowenta môžete očakávať vysoký štandard, nadčasovú kvalitu a vyváženosť medzi funkčnosťou a dizajnom. S epilátorm Remington sa dočkáte pohodlnej a takmer bezbolestnej epilácie. Podľa svojich individuálnych požiadaviek si vyberiete buď epilátor kompaktný, tichší alebo ten, ktorý je určený pre mokrú epiláciu. Zároveň sa môžete tešiť na originálny design, ktorý je však navrhovaný so zameraním na funkčnosť.

Zastrihávače brady sú podobne ako epilátory navrhované tak, aby vyhoveli všetkým Vašim individuálnym potrebám. Vyberať môžete z jednoduchých akumulátorových zastrihávačov, v ponuke značky Rowenta nájdete ale tiež multifunkčné zastrihávače alebo zastrihávač fúzov vhodný pre mokré i suché použitie. Ak teda hľadáte funkčný produkt, ktorý Vás zaujme aj svojim prevedením, tak si u značky Rowenta určite vyberiete.


Všetky produkty z Rowenta

Hodnotenie zákazníkov

Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.