KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

100+ ľudí prikúpilo

To najlepšie pre pánske fúzy. Po ktorých prípravkoch siahnuť?

  • 29. novembra 2021

Máloktorý muž je naozaj spokojný s tvarom, hustotou, zafarbením alebo tempom rastu svojich fúzov. Nie je potrebné hneď siahať po žiletke a radšej všetky fúzy zhodiť – v polovici prípadov stačí správne identifikovať problém a zvoliť vhodnú starostlivosť. Akú môžeme odporučiť?

Starostlivosť o fúzy
Starostlivosť o fúzy

Cieľ: lepšie rozčesávanie

Mastné fúzy plné prachu a nečistôt skoro nejdú rozčesať. Akonáhle fúzy dosahujú dĺžku aspoň centimeter, nadchádza čas im raz za týždeň dopriať umytie špeciálnymi šampónmi. Väčšina z nich obsahuje výživné oleje, vďaka ktorým sú fúzy na pohľad upravenejšie a odolnejšie. Naši šampónoví favoriti?

Cieľ: dokonalý styling

Fúzy by síce rástli, ale čo fúz, to iná svetová strana? I takúto situáciu možno zvládnuť –⁠ voskom alebo balzamom. Zatiaľ čo vosk sa postará o tvarovanie (predovšetkým fúzov), s balzamom sa fúzy zjemnia a povedzme že zľahnú. Podobne ako balzam funguje tiež pena. A ktoré konkrétne môžeme odporučiť?

Cieľ: podpora rastu

Ich tempo je vražed-... vražedne pomalé? Správna starostlivosť sama o sebe podporí i rast, ale medzi drsnejšie kalibre patria špeciálne oleje. Tie vyživia fúzy pekne od korienkov a dodávajú im poriadnu silu na rastový šprint! Aké prípravky vybrať?


Hľadáte ďalšiu inšpiráciu?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

marketingový špecialista,

redakcia Holime.eu

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

50+ ľudí prikúpilo

S článkom súvisí: