Prelomové technológie, osobitý dizajn, funkčnosť, spoľahlivosť a dlhá životnosť, to všetko nájdete u výrobkov značky Braun. Značka Braun bola založená v Nemecku v roku 1921 a dnes je dcérskou spoločnosťou firmy Procter & Gamble. Už od svojho založenia Braun vyrába radu malých domácich spotrebičov, medzi ktoré patria elektrické holiace strojčeky, epilátory alebo zastrihávače. 

Dnešná doba kladie veľký dôraz na dokonalý vzhľad, ktorý však nespočíva iba v perfektnom oblečení, ale dôležitý je tiež vydarený zostrih alebo dokonalé oholenie. S tým všetkým vám ľahko pomôžu zastrihávače, holiace strojčeky alebo epilátory Braun. Úprava vlasov, fúzov, ani odstránenie nežiaducich chĺpkov už pre Vás nebude problém.

Prečo práve Braun?

Holiace strojčeky značky Braun sú charakteristické inovatívnymi technológiami, dlhou životnosťou, ale tiež veľmi pôsobivým dizajnom. Ich plusom je systém automatického čistenia holiaceho strojčeka Clean & Renew, ktorý Váš strojček vydezinfikuje, nabije a premaže.

Úpravu nielen fúzov, ale aj vlasov, Vám uľahčia zastrihávače Braun, ktoré sú dostupné  pre profesionálov aj pre bežné použitie.

Epilátory Braun sú pojmom a ponúkajú mimoriadne jemnú epiláciu. Na zachytenie chĺpkov dlhých iba 0,5 mm slúži u epilátorov od Braun 40 pinziet a na ich nadvihnutie pomôže výkyvná hlava alebo technológia SoftLift. Aj preto sa značka Braun pýši 18 miliónmi spokojných žien.


Keď nechcete siahnuť vedľa