Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Ženy strávia holením nepredstaviteľné množstvo času – a úplne zbytočne. Aj pre domáce holenie sú jednorazové žiletky dávnou minulosťou. Nahradili je moderné depilátory a epilátory. Tie prvé sú vlastne elektrickou formou žiletky – holia chĺpky na povrchu pokožky a ich účinok preto nie je dlhodobý. Naproti tomu tzv. pinzetové epilátory chĺpky vytrhávajú a hladká pokožka vydrží omnoho dlhšie.

Najmodernejším výdobytkom sú potom svetelné IPL epilátory. Pracujú s technológiou intenzívneho pulzného svetla a vďaka ich pôsobeniu chĺpky bezbolestne vypadávajú. Pre väčšinu žien stále nepredstaviteľný sen – vy ho ale môžete premeniť na realitu.

A nezabudnite, medzi najobľúbenejšie darčeky pre ženy patria tie, ktoré je možno vrátiť. U nás môžete nerozbalený tovar poslať 100 dní od nákupu naspäť. Jednoducho: pri výbere darčeka nemôžete urobiť chybu!

Náš tip na koniec? Vlasová kozmetika Olaplex, výrobcom patentovaná a proklamovaná ako jediná účinná na naozaj poškodené vlasy. Ženy ju jednoducho zbožňujú a v Čechách sa stáva hitom.


Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.