Pod obchodnou značkou Gillette ponúka svoje holiace strojčeky známa spoločnosť Procter & Gamble. Pôvodne značku Gillette ponúkala spoločnosť The Gillette Company, ktorú založil King C. Gillette v roku 1895 ako továreň na výrobu žiletiek. S revolučnou myšlienkou tenkých a silných čepelí prišiel tento muž už roku 1900, a aj napriek prvotnej nedôvere špecialistov dokázal, že aj také čepieľky je možné skutočne vyvinúť. Tým začalo viac ako sto rokov inovácie, vďaka ktorej Vám holiace strojčeky Gillette prinášajú to najjemnejšie oholenie. Zásluhou holiacich strojčekov Gillette Venus si prídu na svoje aj ženy.

Přečo práve Gillette?

Spoločnosť Gillette ako prvá vyvinula nielen holiaci strojček s dvoma čepieľkami, ale neskôr aj prvý strojček s tromi čepieľkami. V súčasnej dobe je ich najnovším a najlepším strojčekom Gillette Fusion ProGlide, ktorý je vybavený výkyvnou hlavou s piatimi čepieľkami, ktoré sa skvele prispôsobia kontúram vašej tváre. Všetky holiace strojčeky sú vybavené tenkými a jemnými britmi, ktoré znižujú trenie o pokožku, a tým aj jej následné podráždenie. Špeciálne strojčeky vybavené batériou, a ktoré majú označenie Power, vysielajú mikropulzy narovnávajúce fúzy a vaša pokožka je potom rýchlejšie a šetrnejšie oholená.

Holiace strojčeky Gillette Venus určené pre ženy sa dnes vyrábajú aj v mnohých variantoch, od tej základnej s tromi britmi, až po stojčeky, ku ktorým už nie je pri holení potrebné používať penu alebo gél na holenie.

Značka Gillette však nevyrába len holiace strojčeky, ale v ich ponuke nájdete aj široký sortiment doplnkovej kozmetiky. Či už teda zháňate penu či gél na holenie, alebo rozmýšľate, akú starostlivosť zvoliť po holení, tak u Gillette si určite vyberiete buď vodu alebo balzam.


Keď nechcete siahnuť vedľa