KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Prekvapte o Vianociach muža novým holiacim strojčekom

  • 15. novembra 2019

Starostlivosť o zovňajšok nie je u všetkých mužov zrovna na prvom mieste. Ale môžete im to uľahčiť, keď vyberiete správny holiaci strojček, ktorý im starostlivosť o fúzy uľahčí. A je jedno, či sa holí alebo nosí strnisko. Existujú totiž strojčeky na oboje.

Holiace strojčeky
Holiace strojčeky

Jediné, čo potrebujete vedieť predtým, než nejaký strojček vyberiete, je to, či sa Váš muž radšej holí dohladka, alebo nosí strnisko. Správne vybraný holiaci strojček muža nielen poteší, ale tiež mu spríjemnia rutinu úpravy fúzov.

Kozmetika nie je nikdy na škodu

Chcete, aby vám váš muž voňal? Tak siahnite po niektorej z darčekových kaziet od Old Spice. K dostaniu sú v tých najobľúbenejších vôňach. Kombinácia sprchového gélu, dezodorantu a vody po holení obsahuje vlastne všetko, čo bežný muž pre starostlivosť o zovňajšok potrebuje.

Holenie a zastrihávanie v jednom

Neviete, ktorú metódu odstraňovania fúzov by momentálne Váš muž uprednostnil? Potom môžete kúpiť strojček dva v jednom - holiaci strojček a zastrihávač. Takúto možnosť ponúkajú holiace strojčeky Braun Series 3, pre ktoré je možné dokúpiť výmennú zastrihovaciu hlavu. Ľahko tak urobíte z elektrického holiaceho strojčeka, zastrihávač, ktorý možno použiť aj pre plošné zastrihávanie fúzov.

Variantom je tiež minuloročná novinka medzi holiacimi strojčeky - Philips OneBlade. Ide o špeciálny strojček, ktorý holí a pri použití zastrihávacích hrebeňov aj zastrihuje. Kedykoľvek si Váš muž môže rozmyslieť, či má skôr náladu na hladkú tvár alebo si bude skôr udržiavať strnisko.

Pre holenie dohladka

Tradičnou a asi aj stále najrozšírenejšou metódou úpravy mužskej tváre je holenie dohladka. Ak ste sa rozhodla mužovi zaobstarať prvý elektrický holiaci strojček, tak rozhodne nesiahnete vedľa, ak vyberiete medzi holiacimi strojčekmi Braun. Kvalitný strojček za peknú cenu vyberiete medzi Series 3. Tieto strojčeky už majú pohyblivé časti hlavice, takže sa lepšie prispôsobujú tvarom tváre. Vybrať medzi nimi ale môžete aj strojčeky s čistiacou stanicou, alebo také, ktoré umožňujú holenie v sprche.

Pokiaľ má Váš muž starší holiaci strojček a Vy by ste mu chceli urobiť radosť niečím novším a modernejším, tak vyberajte medzi holiacimi strojčeky Braun Series 9. To je momentálne to najnovšie a najprepracovanejšie, čo môžete dostať. Prečo? Pretože na holiacej hlave má o jeden prvok viac, všetky časti holiacej hlavy sa pohybujú a kĺbom je dokonca vybavená aj samotná holiaca hlava. To by malo zvyšovať komfort pri holení. Okrem toho, že strojčeky majú pokročilé funkcie, tak aj skvele a luxusne vyzerajú.

Radšej strnisko?

Pomerne dosť mužov si obľúbilo nosenie strniska. Je to menej prácne, dobre to na tvári vyzerá a najmä u mužov s citlivou pokožkou sa účinne predchádza podráždeniu pokožky, ku ktorému dochádza pri holení dohladka. Ako takéto strnisko muži ľahko dosiahnu? Jednoducho pomocou zastrihovača fúzov. Dnešné zastrihávače ponúkajú možnosť skrátenia fúzov na niekoľko rôznych dĺžok, použitie s napájacím káblom alebo na batériu a tiež použitie na fúzoch i vlasoch. Keď vyberiete zastrihávač s pekným dizajnom, tak sa iste bude vo Vašej kúpeľni vynímať.

Nakúpte darčeky dopredu a nebojte sa neúspechu

Môže sa stať, že vyberiete darček, ktorý sa nebude páčiť, alebo dokonca také darčeky nájde pod stromčekom dva. U nás s tým nemáte problém. Za nevhodné darčeky Vám totiž vrátime peniaze až 100 dní od ich zakúpenia. Takže už teraz môžete v kľude nakúpiť darčeky, aj keď sa nebudú páčiť, vrátite ich až v januári.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: