KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Najlepšie produktové novinky roku 2020

  • 8. januára 2021

Do nášho skladu dorazilo počas minulého roka mnoho noviniek. Niektoré z nich človek prehliadne, ale iné musí vyskúšať a často u nich aj zostane. A práve tieto produkty vám teraz predstavíme a vysvetlíme, prečo sme si ich zamilovali.

Novinky 2020
Novinky 2020

Pleť pod drobnohľadom

Nájsť ideálne svetlo pre vytrhanie obočia alebo nalíčenie je občas umenie. Preto je na trhu hneď niekoľko zrkadiel, ktorá majú kruhové nasvetlenie pleti. Pomerom cena/výkon u nás jednoznačne víťazí tie od Beurer. Chrómové prevedenie modelu BS69 vyzerá luxusne, zrkadlo je otočné a na jednej zo strán má päťnásobné zväčšenie. Nepotrebujete pre neho žiadne baterky, pretože pri používaní musí byť zapojený do zásuvky. Za zmienku ale určite stojí aj jeho lacnejší variant v bielom plastovom prevedení s prídavným malým zrkadlom s päťnásobným zväčšením.

Väčšie pohodlie pri holení

Holiace strojčeky Braun prešli inováciou a zároveň sa objavila aj nová séria – Braun Series 6. Kompletne flexibilná hlava strojčeka sa prispôsobí tvári v miestach, kde to je potrebné. Túto zmenu sme u Braun naozaj nečakali a príjemne nás prekvapila. Rovnaké inovácie sa dočkajú aj strojčeky Series 5 a Series 7 a je to určite krok dopredu.

Niečo trochu retro

Mužov používajúcich klasické žiletky ubúda. Zvyčajne je to preto, že pri každodennom holení môžu spôsobovať nepríjemné podráždenie. Keď nám ale dorazila holiaci sada Mühle, zamilovali sme sa na prvý pohľad. Možno je trochu retro, ale ide o naozaj krásny dizajnový kúsok. Strojček používa jednu klasickú žiletku, ktorá je obojstranná a vydrží naozaj dlho ostrá. Krásny darček pre mužov, ktorí sú verní žiletkovému holeniu.

Dobre známa cukrová pasta

Epilácia cukrovou pastou je známa a obľúbená metóda. Aj preto si v našom sortimente našla miesto tá od Purity Vision. Jej použitie je jednoduché a vytrhanie chĺpkov vydrží v priemere týždeň až 14 dní. Pre jej použitie je potrebné správne odhadnúť teplotu nahriatia aj spôsob aplikácie. Akonáhle ale nájdete grif, radi sa k jej používaniu budete vracať. A má aj niečo naviac – nádherne vonia!

Dokonale príjemné čistenie pleti

Kefiek na čistenie pleti je plný internet. Do našej ponuky sme sa rozhodli zaradiť tie od českej značky Eta. Existuje niekoľko rôznych prevedení. Od modelov s rukoväťou až po kompaktné verzie. Najviac sa nám zapáčila žltá varianta. Čistenie pleti je veľmi jemné a pritom vaša pokožka dostane to, čo potrebuje. Kvalitné vyčistenie a prekrvenie.

Peeling číslo jedna

Krásna dóza, omamná vôňa ruží, najjemnejšie čiastočky a olej vyživujúci pokožku. To všetko platí o peelingu Urtekram Body Scrub Rose. Suroviny sú vyrobené v ekologickom poľnohospodárstve a kozmetika Urtekram nie je testovaná na zvieratách. Ide o skvelé benefity a keď peeling otvoríte, úplne vás pohltí vôňa ruží. Pokožka je po aplikácii krásne hladká, vyživená a prevoňaná. To musíte vyskúšať.

Spoľahlivé prírodné dezodoranty

Nájsť prírodný dezodorant, ktorý po pár hodinách nesmrdí, to je skoro zázrak. Sami sme vložili dôveru do tých od značky Schmidt's. Po vyskúšaní prvej vôňe bergamotu s limetkou sme otestovali aj ďalšie. A nesklamal nás ani jeden. Dezodoranty krásne vonia a dobre sa rozotierajú. Ak dezodorantu nanesiete väčšiu vrstvu, môžu sa objaviť menšie fľaky na oblečení, ale idú úplne bez problémov vyprať. Za nás jedny z najlepších prírodných deodorantov vôbec. Aj keď sú v plastu.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu