KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

100+ ľudí prikúpilo

100+ ľudí prikúpilo

Rowenta Aquasoft Wet&Dry EP4920F0 epilátor

Cena: 63,09 €

Ukázať

Odporúčame. 5 naj z Black Friday

  • 30. novembra 2022

Komu by sa chcelo tráviť hodiny hľadaním najlepšej Black Friday ponuky. A práve pred Vianocami, kedy je potrebné trochu poľaviť, zastaviť sa a nadýchnuť. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás 5 najhorúcejších tipov.

Najlepšie produkty z Black Friday
Najlepšie produkty z Black Friday

Pre univerzálnu úpravu mužského porastu

Najobľúbenejší nástroj na holenie široko daleko, to vám garantujeme! Dobre holí, nedráždi pokožku, skvele padne do ruky a práve teraz je za super cenu. Výborný darček pre každého muža. 

Pra krásne čistý strojček

Oplachujete holiaci strojček pod obyčajnou vodou? A veľmi to nefunguje? Nezúfajte. Máme pre vás niečo lepšie – čistič, ktorý váš strojček vyčistí a premaže zároveň. Podľa výrobcu čistiacej stanice zničí 99,99 %, čo je desaťkrát viac než dokáže voda. Náplne sú kompatibilné so všetkými čistiacimi stanicami od Braun, takže sa nemusíte báť, že sedia len určitým strojčekom. 

Pan Božský medzi epilátormi

Oholiť si nohy, a potom na ne nemusieť aspoň niekoľko týždňov siahnuť? A ideálne bez bolesti? Taký zázrak ponúka IPL epilátor Braun Silk Expert Pro. Síce musí byť pripojený káblom, ale zase má senzor pleti, ktorý rozpozná jej odtieň a podľa toho sám nastaví intenzitu lúčov pre čo najúčinnejšiu epiláciu. Ako bonus v balení nájdete i žiletkový holiaci strojček Gillette Venus Smooth.

Šikovný epilátor za dobrú cenu

Hľadáte lacnejšie alternatívy epilácie? Chápeme. Rowenta Aquasoft Wet&Dry možno používať bez káblu, má niekoľko nástavcov vrátane tváre alebo intímnych partií a znesie i použitie pod vodou. Zvládnete tak dať si sprchu a oholenie jedným ťahom. Ušetrený čas môžete stráviť kochaním sa dokonale hladkou pokožkou.

Výhodné balenie pre dokonalé oholenie

Ste fanúšičkami klasickej žiletky? Potom by vám nemalo ujsť výhodné balenie Gillette Venus Swirl, v ktorom nájdete holiaci strojček a náhradné hlavice. Výkyvná hlavica sa pekne prispôsobí všetkým telesným zákutiam a naviac dobre kĺže vďaka dvom zvlhčujúcim pásikom.


Karin Hambalíková
autor článku

Karin Hambalíková

marketingová špecialistka

Monika Michalová
garant článku

Monika Michalová

produktová špecialistka,

redakcia Holime.eu