V roku 1891 založili Anton a Gerard Philips v Eidhovene spoločnosť s názvom Philips & Co. Hoci pôvodne sa značka Philips zameriavala na výrobu žiaroviek, tak sa už od roku 1925 začala venovať experimentom s televízormi. Prvé elektrické holiace strojčeky Philips uzreli svetlo sveta v polovici dvadsiateho storočia a takmer ihneď si získali veľkú obľubu. Len do roku 1995 sa ich predalo viac ako 300 miliónov.

Prečo práve Philips?

Dnešné holiace strojčeky Philips sú určené pre suché i mokré holenie. O starostlivé oholenie sa stará predovšetkým systém Superlift & Cut, ktorý sa postará o nadvihnutie a následné starostlivé odrezanie fúzov. Technológia Reflex Action a Dual Precision majú za cieľ ideálne kopírovať tvar Vašej tváre a oholiť tak aj tie najkratšie fúzy na ťažko dostupných miestach.

Philips však nevyrába len holiace strojčeky, skvelú prácu odvedú aj ich zastrihávače. Tie sú dodávané so širokým výberom nadstavcov, ktorých pomocou skvele upravíte nielen Váš účes, ale ľahko s nimi oholíte rôzne časti Vášho tela vrátane intímnych partií.

Spoločnosť Philips myslí aj na ženy, preto ponúka aj veľký výber epilátorov. Sú vybavené širokou umývateľnou hlavou, ktorej zásluhou odstránite jedným ťahom väčšie množstvo chĺpkov. Nemusíte sa báť ani veľkého podráždenia, pretože epilátory Philips ponúkajú spôsoby, ako podráždenie znížiť, napríklad jemným vibračným nadstavcom alebo možnosťou epilácie pod vodou.


Keď nechcete siahnuť vedľa