KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Poďte si vybrať medzi holiacimi strojčeky Braun Series 8

  • 6. decembra 2019

Prišli na trh v polovici roka 2019 a sú milým prekvapením. Drží sa dizajnu najlepších strojčekov Braun a pritom cenou sú o niečo nižšie. V čom sa od seba líšia jednotlivé strojčeky Braun Series 8? Pomôžeme vám s výberom.

Braun Series 8
Braun Series 8

U značky Braun je zvykom, že sa produkty v rámci jedného radu líši veľmi málo. Mnohokrát je to len farba, príslušenstvo v balení alebo maličkosť na displeji strojčeka. Inak tomu nie je ani u rady Series 8. Vzhľadovo vyzerá takmer rovnako ako strojčeky Series 9. Mierne sa od nej ale líšia. Na holiacej hlave majú tieto strojčeky síce štyri prvky. Avšak jeden z nich nie je pre holenie, ale pre ochranu pokožky pred podráždením. Na tele strojčeka nájdete displej, na ktorom je indikátor nabíjania. Ten ukazuje diódy a pri zvyšného 8 minútach holenie prepne na číselný odpočet. A čo rozdiely medzi jednotlivými modelmi?

  8325s 8330s 8345s 8365cc
Farba Čierna Strieborna Čierna Čierna
Použitie v sprche
S gélom na holenie
S pripojeným káblom - - - -
Bez kábla
Rýchle nabitie
Automatická čistiaca stanica - - -
Príslušenstvo Puzdro Puzdro Puzdro, nabíjací stojanček Puzdro

Nevybrali ste si?

Je pre vás takto vybavený strojček zbytočný? Nepotrebujete ochranu pokožky? Alebo by ste radšej to najlepšie, čo je v ponuke? Siahnuť môžete do nižšej radu Series 3, alebo Series 5. Pre to najlepšie vyberajte medzi strojčeky Braun Series 9.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: