KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Pomôžeme Vám s výberom holiaceho strojčeka Braun Series 7

  • 22. decembra 2016

Vyberáte nový elektrický holiaci strojček, ale nemôžete sa rozhodnúť, ktorý vybrať. U Braun Series 7 kúpite takmer to najpokročilejšie, čo medzi holiacimi strojčekmi možno nájsť. Čo to znamená? Že skrátka neurobíte chybu, keď budete medzi radom 7 vyberať. Strojčeky sa však líšia iba v niekoľkých málo ohľadoch, a preto Vám ich v tomto článku ukážeme.

Braun Series 7
Braun Series 7

Vybrať medzi širokou ponukou elektrických holiacich strojčekov nie je vždy ľahké. Braun Series 7 patrí medzi najlepšie planžetové holiace strojčeky, ktoré sú vybavené mnohými užitočnými funkciami. Braun obvykle robí medzi strojčekmi naozaj malé rozdiely, niekedy sa strojčeky dokonca líšia len príslušenstvom, ktoré nájdete v balení. Preto sme pre Vás vytvorili tabuľku, v ktorej zásadné rozdiely nájdete.

Aké sú najväčšie prednosti strojčekov Braun Series 7?

Najväčšou inováciou oproti predchádzajúcemu radu 5 je možnosť nastaviť si intenzitu holenia. Záleží však na konkrétnom modeli, u starších verzií máte na výber z troch intenzít holenia, u tých novších je už päť možností nastavenia. Jemné holenie je vhodné pre mužov s jemnými fúzmi, citlivou pokožkou alebo pre mužov, ktorí sa holia každý deň. Naopak intenzívny program je vhodný na dlhšie a tvrdšie fúzy.

Čo odlišuje jednotlivé modely?

Jednotlivé modely sa líšia iba v niektorých ohľadoch a pomocou našej tabuľky zistíte, ktoré to sú.

  7840s Wet&Dry, 7842s Wet&Dry 7850cc Wet&Dry 7865cc Wet&Dry 7880cc Wet&Dry 7893s Wet&Dry 7897cc Wet&Dry, 7899cc Wet&Dry
Farba Čierna Strieborna Strieborna Čierna Strieborna Strieborna
Použitie v sprche
S gélom na holenie
S káblom - - - - - -
Bez kábla
Rýchlé nabitie
Automatická čistiaca stanica - -
Príslušenstvo Puzdro (u modelu 7842s tiež vrecko na príslušenstvo) Puzdro Puzdro Puzdro Puzdro Puzdro (u modelu 7897cc tiež vrecko na príslušenstvo)

Pretože je tabuľka príliš široká, nezobrazuje sa Vám celá. Ale vy sa na nej môžete pozrieť tu. Veríme, že Vám naša tabuľka pomohla medzi holiacimi strojčekmi Braun Series 7 vybrať ten, ktorý Vám bude vyhovovať, aj keď sú strojčeky v mnohých ohľadoch veľmi podobné.

Nenašli ste vhodný strojček?

V prípade, že ste si medzi holiacimi strojčekmi Braun Series 7 nevybrali, alebo by ste radšej našli ešte niečo pokročilejšieho, tak sa pozrite na holiace strojčeky Braun Series 9 a pre nižšiu cenovú reláciu medzi strojčeky Braun Series 5 a Braun Series 3.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu