KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Predstavenie a recenzia holiaceho strojčeka Gillette SkinGuard

  • 10. decembra 2019

Obľuba žiletkových strojčekov pomerne klesá. Je to preto, že obvykle dráždi pokožku. Sú nevhodné pre mužov s citlivou pleťou alebo akné a väčšina z nich môže spôsobovať zarastanie fúzov. Aj preto sa na trhu objavila novinka - holiaci strojček Gillette SkinGuard Sensitive.

Gillette SkinGuard

Gillette SkinGuard

Keď sa na neho pozrieme zblízka, uvidíme, že hlavica je vybavená len dvoma britmi. Okrem nich na hlavici nájdete i špeciálnu modrú mriežku. Tá sa stará o to, aby brity nepriliehali tak tesne k pokožke. To zabráni predovšetkým poranení počas holenia. Hlava holiaceho strojčeka je výkyvná, takže pomáha znižovať tlak na pokožku počas holenia.

Pri testovaní sme zistili, že dva brity pre oholenie stačí. Gillette Skinguard skutočne neprichádza do tak tesného kontaktu s pokožkou, čo je príjemné. Pokiaľ ste ale zvyknutí na dokonale hladko oholenú tvár, tak toho sa tu nedočkáte. Strojček ponecháva úplne drobné strnisko. To je ale práve ten dôvod, prečo tento strojček znižuje riziko podráždenia pokožky a zarastania fúzov. Nevýhodou je, že strojček zanechá pomerne dosť holiaceho gélu na pokožke. Nemusíte teda vždy dobre vidieť, či ste naozaj oholili celú tvár.

Celkový dojem je viac než dobrý. Pre mužov so sklonom k zarastaniu fúzov? Ideálne. Pre mladých mužov s výrazným akné? Rozhodne stojí za vyskúšanie. A mladíci, ktorí ešte len s holením začínajú, ocenia, že sa pri každom ťahu strojčekom neporaní.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: