Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Revolučná technológia Braun CoolTec

  • 20. januára 2014

Nemecká značka Braun prichádza s revolučnou novinkou v oblasti suchého holenia. Braun CoolTec s jedinečnou chladiacou technológiou zabraňuje podráždenie aj extrémne citlivej pokožke, nemá na trhu konkurenciu.

Braun CoolTec
Braun CoolTec

Rovnako ako ostatné produkty od Braun vsádzajú aj CoolTec na dokonalý dizajn, unikátne vlastnosti a funkcie, ktoré zaistia maximálne hladké oholenie. Na rozdiel od ostatných holiacich strojčekov ale obsahuje zabudovaný inovačný systém, ktorý ochladzuje a upokojuje pokožku po celú dobu holenia.

Ako Braun CooolTec funguje?

Pri klasických elektrických strojčekoch sa v hlavici počas holenia nahromadí teplo, ktoré spôsobuje podráždenie pokožky.

Termoelektrická technológia CoolTec využíva tepelné prúdenie, ktoré vzniká pri Peltierovom jave, a pomocou elektro-keramickej chladiacej lišty, ktorá je zabudovaná priamo v holiacej hlave, kožu upokojuje. Zároveň je minimalizované následné začervenanie, pálenie či svrbenie.

Chladiaci prvok nahrádza neefektívne gély a vody po holení, ktorých aplikácia po oholení už podráždeniu pokožky nemôže zabrániť. Ochladzovanie po celú dobu holenia má veľmi pozitívny vplyv a je vhodné nielen pre citlivú pokožku.

Čo ďalej CoolTec ponúka

Aktívna chladiaca technológia dopĺňa rad ďalších moderných vlastností, na ktorých si Braun zakladá.

  • Trojúrovňový strihací systém dokáže vďaka dvom zložkám, ktoré sa pohybujú nezávisle od seba, odstrániť krátke aj dlhé fúzy a presne sa prispôsobiť kontúram tváre.
  • K ešte plynulejšiemu oholeniu slúži čepeľ SensoBlade, ktorá zachytáva a odstraňuje fúzy rastúce do všetkých smerov.
  • Zastrihávač dlhých fúzov umožňuje zarovnanie alebo úpravu strihu podľa vlastných predstáv.
  • Ku ľahkej údržbe slúži ďalšia moderná novinka, čistiaca stanica Clean&Charge, ktorá strojček dôkladne vyčistí, nabije a pripraví na ďalšie použitie.

Všechny holicí strojky Braun CoolTec jsou plně omyvatelné a mají funkci wet&dry, díky níž je možé holit se zapomoci gelu či pěny, dokonce i ve sprše. Špičkový akumulátor, který vás nenechá na holičkách je samozřejmostí.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu