Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Top 3 elektrické holiace strojčeky pre mužov

  • 11. novembra 2021

Vyberať z niekoľkých desiatok holiacich strojčekov ten, ktorý pre vášho muža bude najlepší, nie je žiadny med. Preto sme vybrali za vás! Prinášame tipy na tri strojčeky, s ktorými neurobíte chybu. Rozdelili sme ich podľa ceny, takže sa potom už jednoducho rozhodnete podľa toho, koľko chcete investovať. Výber darčeka nikdy nebol jednoduchšie!

Top 3 elektrické holiace strojčeky pre mužov
Top 3 elektrické holiace strojčeky pre mužov

Potrebné funkcie a skvelá cena? To presne sedí na holiaci strojček Braun Series 5 1000s. Poradí si aj trojdňovomi fúzmi, LED displej upozorní na výmenu planžety, takže váš muž nebude musieť nič strážiť. Vhodný je aj pre citlivú pokožku, pretože ho je možné používať s gélom na holenie. Holí sa váš muž menej často? Potom dokúpte sadu so zastrihávacím nadstavcom. Tým fúzy aj po dvoch týždňoch spoľahlivo skráti a potom ich môže dohladka oholiť pomocou pôvodnej planžety.

Máme aj ďalšie tri alternatívy: Philips S3141/51, Eta Christoph 334390000, Panasonic ES-RT47-H503


Hladko oholená tvár bez podráždenia aj pri každodennom holení? To presne môže váš muž očakávať od Philips Series 7000 S7786/55. Frézky sú všeobecne vhodnejšie pre častejšie holenie, ideálne raz za dva dni. Pre fanúšikov technológií možno strojček prepojiť s aplikáciou v smartfóne, ktorá ukáže, ako správne pri holení postupovať, najmä s ohľadom na čo najnižšiu mieru podráždenia pokožky. Zároveň strojček sníma hustotu fúzov a tomu prispôsobí svoj výkon. Je preto vhodný aj pre mužov s hustejším porastom. Zastrihávač pre zarovnanie kotliet a možnosť použitia v sprche sú už len čerešničkou na torte.

Pozrite aj ďalšie alternatívy: Braun Series 7 1000s, Philips Series 5000 S5587/30, Pansonic ES-LL41-K


Od strojčeka za také peniaze už človek čaká niečo naozaj výkonného. Braun Series 9 9390cc je špičkovým strojčekom a len ťažko naň nájdete negatívnu recenziu. Preto má svoje zaslúžené miesto na špičke tohtoročných vianočných tipov. A čo od neho váš muž môže čakať? Spoľahlivé oholenie aj trojdňového strniska, žiadne podráždenie a rýchlu prácu. Prehľadný displej upozorní na potrebu čistenia alebo výmeny hlavice. A čistiaca stanica v balení sa postará o vyčistenie, premazanie aj nabitie strojčeka. Skrátka kompletný luxus v jednom balení.

Podobne výkonné alternatívy: Panasonic ES-LV9Q, Philips Series 9000 S9985/50Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: