Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Top 4 dámske epilátory a depilátory

  • 13. novembra 2021

Keď sa rozhodnete potešiť pod vianočným stromčekom pomocníkom na holenie, zvyčajne sa budete musieť predrať veľmi širokou ponukou. My vám chceme pátranie čo najviac uľahčiť! Preto sme vybrali štyri najlepšie strojčeky, s ktorými skrátka nemôže siahnuť vedľa.

TOP 4 dámske epilátory a depilátory
TOP 4 dámske epilátory a depilátory

Základný model epilátora do 50 €

Tie najzákladnejšie modely sú ideálne pre ženy, ktoré si zatiaľ nie sú isté, že im epilácia bude vyhovovať. Vytrhávanie chĺpkov zo začiatku nie je práve príjemné, ale väčšina žien si ho po čase zamiluje. Preto sa prvý epilátor nebojte zaobstarať zo základného radu. Rowenta Easy Touch EP1120F1 má hlavu posiatu masážnymi kotúčiky, ktoré znižujú bolestivosť epilácie. Zároveň má iba 24 pinziet, takže trhá menej chĺpkov naraz. Postup epilácie je tak síce pomalší, ale aj menej bolestivý. Výber z dvoch rýchlostí je ideálny pre začiatočníčky. Počiatky epilácie uľahčí tiež špeciálny nástavec.

Strojčeky s podobnými vlastnosťami: Braun Silk épil 3-3170 Legs, Remington Smooth&Silky EP7300

Najlepší epilátor s pokročilou výbavou

Možnosť použitia v sprche, nadstavce pre citlivé oblasti, alebo holiaci hlava. To všetko využije vaše žena, či už s epiláciou začína alebo chce dostať nový strojček. Epilátor s nadstavcom pre citlivé oblasti je vhodný aj pre oblasť podpazušia alebo slabín. Naopak holiaca hlava sa hodí v prípade, že je potreba na niektorých miestach chĺpky rýchlo doholit. Aj preto v tejto kategórii jasne vyhráva Braun Silk épil 9-980 SensoSmart. Okrem už spomínaných nadstavcov sú v balení aj dve peelingové kefy pre vyhladenie pokožky do posledného detailu.

Pozrite sa na možné alternatívy: Panasonic ES-EL8C-G503 Wet&Dry, Philips BRE715/00 Wet&Dry

Riešenie pre naozaj dlhodobo hladkú pokožku

IPL epilátory dominujú Vianociam už niekoľko rokov. Aj keď patrí k najdrahším prístrojom, stojí za to. Odstraňujú chĺpky bezbolestne a na dlhú dobu. Tie najlacnejšie sa od tých s vyššou cenou líši príslušenstvom v balení. Tým aktuálne najlepším, ktorý môžete zaobstarať, je Philips Lumea BRI956/00. Má nadstavce pre všetky oblasti tela, intenzitu záblesku prispôsobí vďaka senzoru pokožky a záblesková žiarovka má vysokú životnosť.

Máme aj podobné alternatívy: Braun Silk expert Pro 5 PL5124, Concept IL3020 Perfect Skin

Elektrický holiaci strojček ako náhrada žiletky

Z našich skúseností vieme, že dlhodobé odstránenie chĺpkov nie je pre každú ženu. Preto existujú elektrické holiace strojčeky pre ženy, ktoré sú pohodlnou náhradou klasickej žiletky. Jednoznačne najobľúbenejším modelom je v tomto prípade Braun LS 5560. Je umývateľný a poskytuje možnosť použitia na batériu alebo s pripojeným káblom. Za výberom depilátoru nie je potrebné hľadať žiadnu vedu.

Pozrite aj alternatívy: Philips SatinShave Advanced BRL140/00 Wet&Dry, Remington WSF5060


Hľadáte ďalšiu inšpiráciu?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: