KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Užite si pohľad na svoju pleť so zrkadlami Beurer

  • 14. júla 2021

Líčenie pod dokonalým svetlom alebo možnosť vidieť každý chĺpok obočia k vytrhnutiu? To všetko môžete vďaka zrkadlu s vlastným osvetlením. A presne taká ponúka značka Beurer.

Zrkadlá Beurer

Zrkadlá Beurer

Kompaktná verzia BS49 je náhradou klasických domácich zrkadiel. Je otočné, z jednej strany ponúka klasické zrkadlo a z druhej päťnásobné zväčšenie. Oproti tým obyčajným má ale po celom obvode biele kruhové nasvietenie. Je ľahké a pritom pekne stabilné. Osvetlenie je poháňané tromi mikrotužkovými batériami.

Na trochu inú úroveň pozdvihne váš kozmetický kútik model BS55. Už sa jedná o zrkadlo na vysokej nožičke a s priemerom 17 cm. Je dostatočne stabilné, ťažké a vysoké. Poháňajú ho štyri mikrotužkové batérie, ktoré sa umiestňujú priamo do zrkadla. Z jednej strany je klasické zrkadlo, z druhej strany očakávajte sedemnásobné zväčšenie. Strany od seba ľahko rozoznáte, na tej klasickej je dotykové zapínacie tlačidlo.

Presunieme sa k modelom, ktoré sa pripevňujú na stenu. Prvým typom je BS59. Jedná sa o menšie kruhové zrkadlo na dlhšej nožičke s kĺbom. Priemer má 11 cm, z jednej strany opäť klasické a z druhej päťnásobné zväčšenie. Zrkadlo možno z držiaka odskrutkovať a samostatne postaviť pre prípad použitia mimo miesto, kde bolo namontované.

Posledným modelom, ktorý vám predstavíme, je BS89. Tiež sa jedná o zrkadlo pripevniteľné na stenu. Je pevné, dostatočne veľké a osvetlenie poháňajú tri klasické tužkové batérie. Ako jediné je jednostranné s päťnásobným zväčšením. Osvetlenie si možno prepnúť v troch intenzitách. Bohužiaľ aj v tej najvyššej je nasvietenie tváre slabšie ako u iných modelov.

Máte málo miesta a stačí vám malé zrkadlo – model BS49 bude to pravé pre vás. Viac svetla, väčší priemer a elegantný stojan – to dostanete od zrkadla BS55. Doplnok klasického kúpeľňového zrkadlá môžu byť oba posledné modely zrkadiel Beurer – BS59 aj BS89.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: