KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vymysleli sme vianočné darčeky za Vás

  • 17. novembra 2019

Darčeky k Vianociam skrátka patria. Pre niekoho je to stres, pre niekoho naopak radosť. My sme sa rozhodli, že pomôžeme tým z Vás, ktorým vymýšľanie darčekov dáva zabrať, pretože pre tento rok nemajú inšpiráciu. Potešiť, neuraziť a byť aspoň trochu originálny - to všetko sa určite stane s darčekmi podľa našich tipov.

Tipy na vianočne darčeky
Tipy na vianočne darčeky

Každoročné vymýšľanie vianočných darčekov niekoho baví, niekto sa u toho naopak pekne zapotí. Ak patríte k tej druhej skupine, tak sme my sme za Vás pár darčekov dali dohromady. Prekvapíte, potešíte, neurazíte a iste budete aj originálni. Pretože ponožky už nikto pod stromčekom nájsť tento rok nechce.

Pro mužov

Starostlivosť o zovňajšok nie je u všetkých mužov zrovna na prvom mieste. Ale môžete im to uľahčiť, keď vyberiete správny holiaci strojček, ktorý im starostlivosť o fúzy uľahčí. A je jedno, či sa holí alebo nosí strnisko. Existujú totiž strojčeky na oboje.

Tipy pre mužov

Pre ženy

Vymyslieť každý rok originálny vianočný darček nie je ľahké. A preto vám každý rok predstavíme novinky, ktorými by ste mohli potešiť svoje drahé polovičky. Nakoniec zistíte, že vybrať ten najlepší darček nie je nič zložité.

Tipy pre ženy

Niečo pre ženy aj mužov

Staviť na darček v oblasti starostlivosti o telo predpokladá, že dotyčného aspoň trochu poznáte. Pri výbere darčeka pre mužov sa riaďte tým, či sa muž holí dohladka alebo nosí strnisko. Pre každý z týchto spôsobov úpravy fúzov totiž potrebujete iný strojček. Ktoré patria podľa nás k mužským vianočným prianiam zistite v článku. Aj u žien máte na výber z niekoľkých rôznych spôsobov odstraňovania chĺpkov. Buď možno chĺpky odstraňovať len z povrchu pomocou holiacich strojčekov alebo epilátorov. Aký je medzi nimi rozdiel a ktorý je vhodný práve pre Vašu ženu, Vám poradíme v samotnom článku.

Revolučné riešenie

Už nejakú dobu sú na trhu IPL svetelné epilátory. Tie odstraňujú chĺpky pomocou IPL svetla a zároveň zabraňujú ich ďalšiemu rastu. Táto metóda odstraňovania chĺpkov si získala obľubu najmä medzi ženami, ktorým ušetrí čas, ktoré by bežne strávili s holením chĺpkov. Okrem toho je zima ideálnym obdobím pre IPL epilačný kúru, počas ktorej nesmie byť pokožka vystavovaná slnku. Dnes sú k dostaniu aj IPL epilátory, ktoré môžu používať muži na nechcené chĺpky na hrudi či chrbte.

Kulmy pre objem i lokne

Ak sa bojíte, že svoju drahú polovičku urazíte, keď jej zaobstaráte nejaký typ holiaceho strojčeka, siahnite po niektorej z kuliem či fénov, ktoré jej ušetria starostlivosť o vlasy. A podľa čoho vyberať? Ideálne sú prístroje s IONTEC technológiou, ktorá zamedzuje elektrizovanie vlasov a tie potom po upravení zostávajú lesklé a hladké.

Riešenie pre tých, čo nakupujú vopred aj na poslednú chvíľu

Niekoho upokojuje, že má vianočné darčeky doma s dvojmesačným predstihom. Len Vás potom väčšinou dostihnú myšlienky, čo budete robiť, keď darček nebude vhodný, alebo keď sa zhodnú dva rovnaké darčeky. Tieto starosti Vám my ušetríme, pretože vianočné darčeky môžete vrátiť až 100 dní po ich zakúpení.

Odkladáte nakupovanie darčekov a potom si uvedomíte, že už moc času nezostáva? Aj tak môžete nakupovať na darčeky na internete, pretože my Vám ich doručíme už do druhého dňa. Dokonca si môžete vybrať, či si balíček necháte doručiť dopoludnia do práce alebo radšej až večer domov. Využiť môžete aj výdajné miesta, kam si pre balíček v kľude dôjdete.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: