KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

SÚŤAŽ SKONČILA!: Vyhrajte ešte pred Vianocami holiaci strojček alebo epilátor!

  • 11. novembra 2018

Urobte radosť sebe, alebo niekomu z Vašich blízkych elektrickým holiacim strojčekom alebo epilátorom, ktorý vyhráte v našej predvianočnej súťaži. Čo ale musíte urobiť pre to, aby ste vyhráli?

Súťaž
Súťaž

Nešetríme na vás ani pred Vianocami a chceme vám urobiť radosť, a tak sme pre vás pripravili rýchlu predvianočnú súťaž o holiaci strojček alebo epilátor Braun v hodnote 60€.

Čo môžem vyhrať?

Ceny do súťaží vždy vyberáme svedomito a tentoraz sme vybrali obľúbený holiaci strojček Braun Series 3 3040s Wet&Dry s možnosťou používania v sprche alebo na sucho, vďaka ktorej je vhodný aj pre mužov s citlivou pokožkou. Pre ženy sme pripravili epilátor Braun Silk épil 5-541, ktorý je tiež vhodný aj pre používanie v sprche a je preto vhodný pre začiatočníčky s epiláciou. Keď vyhráte, tak si budete môcť ako vždy vybrať, či máte záujem o strojček pre mužov alebo pre ženy.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Stačí si tipnúť, koľko zhliadnutí nazbiera náš Malinový masaker na Youtube počas týždňa od 12. do 18. novembra. Výherný balíček získa najbližší tip.

Svoje tipy píšte do komentárov pod týmto článkom. A nezabudnite zadať svoj email, aby sme Vás mohli v prípade, že bude Váš tip najbližší, kontaktovať :-) Súťažiť môžete až do nedele 18.11. 2018. Správnu odpoveď zverejníme a víťaza budeme kontaktovať v priebehu nasledujúceho týždňa.

Veľa šťastia!

Úplné podmienky súťaže nájdete zde.

EDIT 20.11.2018: Súťaž už skončila. Správny výsledok je 560 zhliadnutí. Autorov najbližších tipov budeme v najbližších dňoch kontaktovať.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: