KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

SÚŤAŽ SKONČILA!: Vyhrajte si pred letom balíček pre hladkú pokožku!

  • 13. mája 2018

Leto si vyžaduje krásne hladkú ženskú pokožku a kvalitne oholená mužská tvár je v móde celý rok. Preto sme pre všetkých, ktorí radi starajú o svoj vzhľad, pripravili jarnú súťaž. Čo vyhráte? Päť balíčkov pre perfektné oholenie v celkovej hodnote 75 €. Čo konkrétne v balíčkoch nájdete a čo pre výhru musíte urobiť?

Súťaž
Súťaž

Leto už klope na dvere, teploty stúpajú a s tým sa tiež blíži doba odhalené pokožky. Aj keď toto sa mužov netýka, tak vieme, že u mužov je hladko oholená tvár módne celý rok. Preto sme pre Vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať balíček v hodnote 15 €.

Čo môžem vyhrať?

Výhry do súťaže sme vybrali podľa toho, čo by Vás pred letom najviac potešilo a čo naozaj využijete. Preto sme pre túto súťaž vybrali dámske balíčky Gillette Venus Snap v kozmetickej taške s kefou na vlasy a puzdrom na holiaci strojček. Pre mužov sme nachystali darčekovú kazetu s holiacim strojček Gillette Fusion ProShield FlexBall s výkyvnou hlavicou, puzdrom a malým balením holiaceho gélu. Keď vyhráte, môžete si potom vybrať, či radšej vyberiete balíček pre ženy alebo pre mužov.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Tým jediným, čo musíte urobiť, je tipnúť si, koľko kusov náhradných hlavíc pre žiletkové holiace strojčeky sme Vám odoslali od začiatku roka 2018 až do teraz. Výherné balíčky získa päť najbližších tipov.

Svoje tipy píšte do komentárov pod týmto článkom. A nezabudnite zadať svoj email, aby sme Vás mohli v prípade, že bude Váš tip patriť medzi najbližšie, kontaktovať. :-) Súťažiť môžete až do nedele 20.5. 2018.

Prajeme veľa šťastia!

Úplné podmienky súťaže nájdete tu.

Edit 21.5. 2018: Súťaž skončila! Víťaz bude V najbližšom čase kontaktovať prostredníctvom emailu.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: