KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Zamerané na mužov – tradícia, overené zloženie, design

  • 11. marca 2022

Aj muži sa radi starajú o svoj zovňajšok. Priaznivci klasického žiletkového holenia vyhľadávajú produkty na oholenie bez podráždenia a pre upokojenie pokožky. Muži s pestovaným fúzom zase hľadajú starostlivosť o dokonale vyzerajúci bradu. Pre obe skupiny máme niekoľko noviniek od značiek Mühle, Proraso a Reuzel.

Pánská kozmetika
Pánská kozmetika

Originálne a pritom trochu retro

To najhladšie oholenie vďaka piatim ostrým britom? A čo hladké oholenie s minimálnym podráždením vďaka jednej klasickej žiletke. Áno, značka Mühle má v ponuke kovový holiaci strojček, do ktorého umiestnite jedno klasickú žiletku. Výsledky sú podobné ako britvou a je potreba robiť skôr viac krátkych pohybov ako jeden dlhý ťah. Ale výsledky po holení sú také, aké by ste ani nečakali. Pamätáte na svojho otca alebo deda, ktorí ešte nepoznali penu na holenie a používali štetku a špeciálne mydlo. S Mühle sa k tomuto spôsobu holenie môžete vrátiť. Samozrejmosťou je aj starostlivosť o pokožku po holení. Libo vodu, krém alebo balzam? Nie je problém, z týchto troch možností si môžete u Mühle vybrať.

Štýlová talianska starostlivosť

Značka Proraso na prvý pohľad absolútne vyniká dizajnom balenia. Pýši sa, že netestuje na zvieratách a že produkty neobsahujú prísady živočíšneho pôvodu. Moderne by sa označila ako vegánska. Výnimku tvoria dva produkty – štetka na holenie vyrobená zo zvieracích chlpov a vosk na fúzy obsahujúce včelí vosk. V našej ponuke nájdete takmer legendárny krém pred holením, ktorý ako prvé používala talianska holičstva a dnes sú dostupné pre domáce použitie. Aj muži s bradou si prídu na svoje. Šampóny a oleje na fúzy s príjemnými vôňami sú ideálne pre pestovaný vzhľad brady. A pokiaľ patríte medzi priaznivcov fúzov, tak vosk na ich tvarovanie vám určite urobí radosť.

Vyrobené v Amerike a spolupráca s barbershopom

Reuzel znamená v holandčine sadlo. Pred časom sa z neho vyrábali najslávnejšie pomády. Americký výrobca spolupracuje so slávnym barbershopom Schorem. Produkty sú skúšané a vyvíjané v spolupráci s najslávnejšími holičami a vy si ich kvalitu môžete otestovať sami na sebe. Peny na holenie a balzamy na fúzy v dvoch vôňach poteší každého muža s bradou. Reuzel má ale aj niečo pre mužov, ktorí sa holí dohladka. Tradičný krém na holenie a vodu po holení v kompaktnej fľaštičke. Trochu retro dizajn obalov s motívom piráta alebo gilotíny nás veľmi baví.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: