Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Zastrihávače Rowenta – každý si nájde to svoje

Domáca úprava fúzov i vlasov je u mužov stále pomerne populárna. Značka Rowenta má v starostlivosti o vlasy slušnú históriu. Vybrali sme pre vás tri zastrihávače, medzi ktorými si určite vyberiete.

Zastřihovače Rowenta

Zastřihovače Rowenta

Praktické zastrihnutie fúzov

Prvým typom je zastrihávač fúzov TN2801. Rozsah zastrihávacieho hrebeňa je od 1 do 10 mm. Zastrihávač je možné použiť aj bez nasadeného hrebeňa, potom dosiahnete dĺžky 0,5 mm. Nabíja sa síce 8 hodín, ale po tej dobe poskytne 90 minút používania na batériu a zároveň ho môžete používať aj s pripojeným napájacím káblom. Aj keď na to je napájací kábel strojčeka naozaj krátky.

Domáca úprava vlasov

Zastrihávanie vlasov doma nie je tak jednoduché, ale sú muži, ktorí to zvládajú. Zastrihávač vlasov TN1400 je ľahký a má pekne širokú čepeľ pre rýchlu prácu. Dĺžku si môžete zvoliť od jedného do 30 mm, k dispozícii sú vám preto dva zastrihávace hrebene. Možno ho používať na batériu alebo na kábel.

Multifunkčný sa výmennými hlavami

Pre zastrihávanie vlasov, fúzov, chĺpkov v nose alebo na tele sú dnes na trhu viacúčelové zastrihávače. Značka Rowenta ponúka napríklad model TN9140. V balení nájdete výmennou čepeľ pre zastrihávanie vlasov, hlavu s planžetou pre holenie tela a hlavu s detailným zastrihávačom pre chĺpky v nose. Strojček možno používať z bezpečnostných dôvodov len na batériu – tá ale poskytne až 120 minút prevádzky po 90 minútach nabíjania.

Ktorý si vybrať?

Všetky tri spomínané zastrihávače disponujú oceľovými čepeľami s titánovým povrchom, ktorý sa postará o ich dlhodobú ostrosť. V balení u každého tiež dostanete čistiaci štetec a olejček na premazávanie čepelí, čo zvyšuje ich životnosť. Tak ktorý je váš favorit?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

50+ ľudí prikúpilo