Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

5 tipov na darčeky pre tohtoročné Vianoce + bonus

Hovoríte si „Kam sa zase podel celý rok?“ Nedávno ste dávali dole vianočné svetielka a teraz aby ste ich znovu vešali? To to letí… Zastaviť čas bohužiaľ nedokážeme, ale odporučiť 5 skvelých vianočných darčekov, to vieme. Tento rok pri stromčeku nečakajte žiadne poklesnuté tváre – „díky, oci “, ale poriadnu radosť od drsných fúzov až po jemné chĺpky.

Bezradní s výberom darčeka? Inšpirujte sa naším výberom
Bezradní s výberom darčeka? Inšpirujte sa naším výberom

Pred svetlom neuniknú ani chĺpky pod svetrom

Pssst… Prezradíme vám tajomstvo – Vedeli ste, že každá žena si tajne praje dokonale oholenú pokožku po celom tele a hlavne bez bolesti? Ani v tých najlepších salónoch nezaistíte, že odstraňovanie chĺpkov prebehne bez výkriku „AU“!

Svetelný epilátor Philips Lumea Series má 4 špeciálne nástavce, s ktorými bezbolestne odstránite všetky chĺpky – a hlavne… z pohodlia domova. Doprajte jej pocit dokonale hladkej pokožky.

Ostrie, ktoré by závidel samotný Excalibur

Každý rok je to rovnaké: „Čo by si si prial od Ježiška?“„ Hmm, ja neviem…“ A potom babo rad…

Našťastie my poradiť vieme:Philips OneBlade. Že ste o tomto zastrihávači ešte nepočuli? Honom zbystrite – poradia si so zastrihovaním aj oholením nielen fúzov, ale aj chrbta alebo intímnych partií. Brit je obojstranný a ľahko ho umyjete pod prúdom vody.

P. S. Že už OneBlade používa? Náhradných čepieľok na neposedné fúzy nie je nikdy dosť a zásoba 4 – na každé ročné obdobie jeden – nenechá chladným ani toho najväčšieho flegmatika.

Doprajte jej vzrušenie 50-minútového bzučania

Či sú vaše krivky typicky slovenské alebo máte postavu na titulnú stránku časopisu, chĺpky (bohužiaľ) rastú nám všetkým, všade a stále. Ach jo…

Čo takto spojiť príjemné s užitočným? Luxusný epilátor Braun Silk épil vydrží 50 minút prevádzky a smiete ho používať aj vo vode… Inak povedané, doprajte si (alebo jej) hodinku nerušenej relaxácie v kúpeľni, s napustenou vaňou, epilátorom v jednej ruke av druhej – treba vínko.

Výber muziky už necháme na vás – alebo si radšej chcete užívať zvuky nového epilátora? Zzzzz.

Balzam po holení, ten váš muž ocení

Dámy, zastavte sa na okamih a pozrite sa na kúpeľňovú poličku. Čo tam len chýba?

„Hmm... Voľné miesto?“ To bezpochyby… Ale teraz sme mali na mysli pánsky hydratačný, chladiaci a upokojujúci balzam po holení – dokonalý Angry Beards Jack Saloon.

Darujte svojmu mužovi malého pomocníka od českej značky.

Pre pripravenú ženu – čo „keby náhodou“?

Peeling na intímne partie, upokojujúce sérum a holiaci gél – svätá trojica, ktorá ženu dostane až na vrchol… pocitu komfortu. 🙂

Luxusná kozmetika Satin Care už sama o sebe vyzerá naozaj krásne a čisto. Je to jednoducho sada, po ktorej túži každá pripravená žena.

Už žiadne „keby náhodou“, cez Vianoce sa sny plnia! Prežite so svojou vyvolenou jedinečný večer plný dobrodružstva na poli intímnej starostlivosti. Darujte jej pod stromček svätú trojicu (a seba).

Bonusový tip pre ňu aj pre neho

S podráždenou pokožkou ide ruka v ruke podráždená nálada. Aby sa vaše okolie ani s jedným nestretávalo, hoďte im pod stromček niečo zdanlivo rýdzo praktického – náhradná holiaca hlavica. Že to nie je ako senzačný darček? No, možno. Ale pribaľte k náhradným hlaviciam pre mužov rozmaznávaciu kozmetiku na fúzy ak náhradným hlaviciam pre ženu voňavé peelingy a. .. tudá! Práve ste vytvorili dokonalý relaxačný balíček.


Klára Lípová, DiS.
autorka článku

Klára Lípová, DiS.

redakce Holime.cz