KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Predstavujeme zastrihávače Rowenta Forever Sharp

  • 27. augusta 2021

Viacúčelové zastrihávače s jednou čepeľou sú na vzostupe. So svojím modelom prišla aj značka Rowenta a ich strojčeky nesú označenie Forever Sharp. Dnes si predstavíme hneď na tri modely.

Rowenta Forever Sharp

Rowenta Forever Sharp

Prvým je Rowenta Forever Sharp TN6000. Je vybavený čepeľami z nerezovej ocele, ktoré sú samoostriace, takže ich nemusíte vymieňať. Strojček ponúkne 2 hodiny prevádzky po hodine a pol nabíjania. Z bezpečnostných dôvodov nie je ale možné strojček používať s pripojeným napájacím káblom. Súčasťou balenia sú tri zastrihávacie hrebene pre dĺžky 1, 3 a 5 mm.

Vybavenějším modelom je TN6040, ktorý má už nerezové čepele potiahnuté titánovou vrstvou. Rovnako ako predchádzajúci model ponúka dve hodiny prevádzky po hodine a pol nabíjania. V balení však nájdete o tri nadstavce viac – hrebene pre zastrihnutie na 2 a 6 mm a jeden určený pre holenie tela. Pri cestovaní jednoznačne oceníte pevné puzdro, do ktorého sa zmestí strojček vrátane nabíjačky i vybraných zastrihávacích hrebeňov.

Posledným strojčekom je Rowenta Forever Sharp TN6200. Nerezové čepele s titánovým povrchom nesmia chýbať, samozrejmosťou je aj 5 zastrihávacích hrebeňov pre dĺžky od 1 do 6 mm, a nadstavec pre holenie tela. U tohto modelu máte možnosť vymeniť jednočepelovú holiacu hlavu za zastrihávač brady. Pomocou hrebeňov potom môžete zastrihávať aj dlhšie fúzy na dĺžky od 8 do 17 mm. Posledným nadstavcom v balení je hlava s planžetou, ktorá oholí tvár dohladka. Tešiť sa môžete na výdrž na 120 minút po hodine a pol nabíjania, ale zároveň na použitie iba bez pripojeného napájacieho kábla. K strojčeku dostanete priestorné puzdro pre uloženie strojčeka i všetkého príslušenstva.

Ku všetkým zastřihávačom Forever Sharp dostanete v balení tiež olejček, ktorý je určený pre údržbu čepelí. Ani u jedného zo strojčekov nie je nutné meniť čepieľky, takže ušetríte náklady, ktoré sú u podobných zastrihávačov bežné.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: