Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

3 veci, ktoré vám žena nepovie

  • 14. mája 2021

Sú neposedné, robia si, čo chcú, a rastú aj na tých najmenej vhodných miestach. Zbaviť sa chĺpkov v nose, ušiach alebo na chrbte môže byť celkom oriešok. Poradíme vám ale tie najlepšie produkty, vďaka ktorým s nimi veľmi rýchlo zatočíte.

3 veci, ktoré vám žena nepovie
3 veci, ktoré vám žena nepovie

Problémy prvého stupňa - chĺpky v nose

Máme ich všetci (áno, to vieme z biológie), majú svoju dôležitú úlohu pri zachytávaní nečistôt, ale tiež majú tendencie prerastať. Áno, reč je o chĺpkoch v nose. Akonáhle z nosa začnú rásť von, síce stále plnia svoju funkciu, ale esteticky to nepôsobí moc dobre. Nikdy, ale vážne nikdy, je netrhajte. Sociálne siete sú plné vatových tyčiniek namočených vo vosku a umiestnených do nosa. Ako už bolo povedané, chĺpky v nose majú svoju dôležitú úlohu. Vytrhnúť ich teda nie je dobrý nápad. Čo teda s nimi? Na trhu nájdete mnoho detailných zastrihávačov, ktoré pomôžu skrátiť chĺpky v nose ale i napríklad v ušiach. Bezbolestné, rýchle a využiteľné kedykoľvek.

Vlastné sveter pod tričkom aneb chlpy na chrbte

Chlpy na hrudi sú mužné. Tie na chrbte už toľko nie. Ak s nimi chcete niečo robiť, máte hneď niekoľko možností. Prvý z nich sú holiace strojčeky alebo zastrihávače určené na chĺpky na telo. Značka Philips dokonca ponúka holiaci strojček na telo s predĺženou rukoväťou, aby ste u holenie chrbta nepotrebovali asistenciu. Dlhodobejších výsledkov môžete dosiahnuť epilátorom. Otázka ale je, ako veľmi sa cítite na vytrhávanie chĺpkov. Je to o zvyku, ale prvých pár týždňov môže byť náročných. Dostupné sú dnes už aj IPL epilátory priamo pre mužov. Tie pôsobia na tmavý pigment chĺpkov, spôsobí ich vypadnutie a následne zamedzí ďalšiemu rastu. Výsledky sú v tomto prípade dlhodobé, ale aj veľmi individuálne.

Strnisko je sexy, len nesmie škriabať

Strnisko, fúzy a brady sú u žien veľmi obľúbené. Trochu menšiu radosť urobia, ak pri bozku škrabú. Nemusíte sa ale hneď holiť. Stačí sa o mäkkosť fúzov dodatočne postarať. Pomôžu vám s tým oleje na fúzy. Stačí je ideálne na noc vmasírovať do brady a ráno budú vyživené, lesklé a budú oveľa menej škriabať. A má to výhodu aj pre vás. Pokožka pod dlhšími fúzy totiž môže nepríjemne svrbieť. A týmto sa tohto problému zbavíte.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu