Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

200+ ľudí prikúpilo

Predstavujeme produkty King C. Gillette

Pekné obaly, nové produkty a meno slávneho amerického obchodníka. To všetko presne sedí na novinky zo série King C. Gillette. Či už máte radšej hladké oholenie, strnisko alebo hustú bradu, v rozmanitej sérii si vyberiete tu správnu profesionálnu starostlivosť.

King C. Gillette

King C. Gillette

Kde sa vzalo King C. Gillette?

King Camp Gillette bol americký obchodník, ktorý na počiatku 20. storočia vylepšil podobu klasických žiletiek. Preto nová séria prémiových produktov Gillette nesie jeho meno. Na jej kvalite sa podpísalo 115 rokov vývoja a obsahuje výrobky ako pre priaznivcov hladko oholenej pokožky, tak pre mužov s hustou bradou.

Pre oholenie dohladka

Začneme produktami pre mužov, ktorí uprednostňujú hladko oholenú tvár. V sérii King C. Gillette nájdete žiletkový holiaci strojček s piatimi ostrými čepeľami. Hlavica je síce veľmi blízka hlaviciam Fusion 5, ale strojček má dizajnovú a prémiovú rukoväť, ktorá použitie holiaceho strojčeka spríjemňuje. Každé holenie žiletkou je potrebné doplniť gélom na holenie. Ten v tejto sérii tiež nájdete. Gél je priesvitný a vytvára bohatú penu, ktorá uľahčuje sklz strojčeka po tvári. Obsahuje výťažky z bieleho čaju a má antioxidačné účinky.

Starostlivosť o strnisko i hustú bradu

Širšiu ponuku ale u King C. Gillette objavia priaznivci strniska alebo hustej brady. Aby fúzy vyzerali pestovane a pokožka pod nimi nesvrbela, je potrebné ich pravidelne umývať, ale i hydratovať. Na umývanie použite emulziu na tvár a fúzy. Zmyje nečistoty a dodá pocit sviežosti a hydratácie. Umývanie fúzov sa odporúča raz až dvakrát týždenne.

Po umytí môžete fúzy zmäkčiť balzamom, ktorý je možné použiť ako masku – na vlhké fúzy, nechať chvíľu pôsobiť a zmyť – alebo ako zmäkčovač fúzov bez oplachovania. Podobnú výživu, lesk a hydratáciu dodá fúzom olej, ktorý naviac zamedzuje svrbeniu pokožky a vzniku lupín.

Úprava dlhších fúzov pre dokonalosť

Upravené fúzy ale potrebujú raz za čas tiež zastrihnúť a zarovnať kontúry. Preto v sérii produktov King C. Gillette nájdete zastrihovač s rozpätím dĺžok od 1 do 21 milimetrov. V prevádzke vydrží až 50 minút, takže úpravu fúzov hravo stihnete. Pre dotvarovanie kontúr môžete použiť špeciálny strojček s jednou klasickou žiletkou. Je šetrnejší než britva a zároveň precíznejší než klasický žiletkový strojček. Hladko oholená tvár alebo upravené fúzy – to je známka skutočných gentlemanov. A s produktami King C. Gillette dokážete i vy dosiahnuť skvelé výsledky.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: