Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Nazuby.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Akým darčekom potešíte ženu o tohtoročných Vianociach?

  • 13. novembra 2019

Vymyslieť každý rok originálny vianočný darček nie je ľahké. A preto vám každý rok predstavíme novinky, ktorými by ste mohli potešiť svoje drahé polovičky. Nakoniec zistíte, že vybrať ten najlepší darček nie je nič zložité.

Vianočne darčeky pre ženy
Vianočne darčeky pre ženy

Čo by mohlo ženy potešiť pod vianočným stromčekom? Niečo pre krásu, ľahšiu a rýchlejšiu starostlivosť o telo alebo o vlasy. Skrátka niečo, vďaka čomu si budú pripadať krajšie. Preto sme pre vás spísali niekoľko tipov, ako niečo také zaobstarať.

Vyčistená a rozžiarená pleť

Na čistenie pleti sa v poslednej dobe kladie veľký dôraz. Každý deň totiž na pleť pôsobí vonkajšie vplyvy, ktoré môžu spôsobovať vznik akné, predčasný vznik vrások alebo škvŕn v tvári. Pleť sa najviac regeneruje v noci. Preto je potrebné vždy pred spaním pleť dokonale vyčistiť. S tým najlepšie pomáhajú čistiace kefky na tvár. Vďaka špeciálným nadstavcom pomôžu napríklad aj zapracovať ošetrujúci krém. Dobre vyčistená pleť vyzerá mladšia a svieža.

Dokonalé líčenie vďaka inteligentnému zrkadlu

Úplnou novinkou na trhu sú inteligentná zrkadlá značky Simple Human. Tie sú vybavené snímačom a špeciálnym svetlom a aj za nepriaznivých svetelných podmienkach v miestnosti dokážu nasvietiť tvár ako za denného svetla. Automaticky sa zapínajú, automaticky sa vypínajú a sú nabíjacie, takže nikde neprekáža žiadny prívodný kábel. Zrkadlá sú veľká, takže sa u neho ženy nemusia krčiť a ponúkajú až päťnásobné priblíženie pre kontrolu naozajstných detailov. Ak teda vaša žena miluje make-up a chce byť vždy dokonale upravená, tak šikovné zrkadlo bude skvelou voľbou.

Najmodernejšie riešenie

Odstraňovanie chĺpkov je aj napriek záchvevom niektorých moderných žien stále obľúbené. A ženy stále túžia po tom, aby im hladká pokožka vydržala čo najdlhšie. Aby sa Vaša žena nemusela každý tretí deň trápiť s žiletkou, ale naopak mala od odstraňovania chĺpkov pokoj aj na niekoľko mesiacov, potom vyberte spomedzi IPL epilátory. Zima je ideálnym časom pre odstraňovanie chĺpkov touto metódou, pretože počas epilačnej kúry nesmie byť pokožka vystavovaná slnečnému žiareniu. A ako sa medzi množstvom prístrojov rozhodnúť? Dlhodobo obľúbené sú IPL epilátory Philips Lumea, ktoré majú dnes v ponuke modely s nadstavcami, ktoré sú prispôsobené epilácii nôh, bikín, tváre alebo podpazušia.

Stavte na klasický epilátor

Je Vašou kamarátkou klasická epilácia? Možno prišiel čas na výmenu starého epilátora za novší model. Pinzety epilátora sa totiž otupujú a práca s epilátorom môže byť potom zdĺhavá. Medzi najobľúbenejšie značky stále patrí značka Braun, u ktorej môžete vyberať z niekoľkých modelov. Novšie rady Silk épil 7 a Silk épil 9 majú viac pinziet, než predchádzajúce modely, zároveň je ich možné používať aj v sprche a tiež sú vybavené malým svetlom pre osvetlenie pokožky pri epilácii. Ak Vaša žena epilátor nepoužíva, dobre si rozmyslite, či radšej nekúpite depilátor. Sú totiž ženy, ktoré sa boja bolesti pri epilácii. 

Rýchlejšia úprava vlasov

Upravené vlasy patria ku každej žene. Pokiaľ si na tom Vaša drahá polovička extra zakladá, tak ju určite potešíte novú kulmou alebo fénom. Ak vyberiete fén s AC motorom, bude fúkanie vlasov rýchlejší, ak fén s IONTEC technológiou, tak budú vlasy po vyfúkanie lesklejšie a bez sklonu k elektrizovaniu. Výber z niekoľkých teplôt a rýchlosti fúkania je už dnes samozrejmosť. A verte, že takým darčekom iste neurazíte.

V kľude môžete nakúpiť dopredu

Nápad na dobrý darček človeku v hlave nevydrží moc dlho. Nechcete ale nakupovať darčeky dopredu, aby ste ich po Vianociach mohli vrátiť, ak by sa nepáčili? S tým u nás nie je problém. Peniaze za nevhodné darčeky Vám vrátime až 100 dní od ich nákupu. Nie je preto dôvod sa obávať, že vyberiete zle.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová špecialistka

redakcia Holime.eu

S článkom súvisí: